מכבשים הידראולים

מכבש הידראולי 

למעבר למוצרים, לחצו כאן

חלק בלתי נפרד מפס היצור כמו שאנו מכירים אותו, הוא המכונות אשר מרכיבות את תהליך היצור המקצועי של כל מוצר. הרכב המכונות בכל פס יצור, הוא תולדה של הצרכים המכאניים, הפיזיים והטכנולוגיים של כל מוצר, והוא משתנה לעיתים, גם בגרסאות שונות של אותו המוצר. אחד מהרכיבים הפופולריים ביותר במערכי פסי ייצור בתעשייה, הוא מכבש הידראולי – כלי עוצמתי במיוחד שיכול להנחית עוצמה חזקה על כל מוצר או חומר גלם, בכדי לשנותו או לעצב את צורתו והרכבו. הלחץ אשר מפעיל מכבש הידראולי על חומרים ומוצרים, יכול להגיע עד לרמה של אלפי טונות, ולכן יש צורך לבחור בקפידה מכבש הידראולי למפעל שלכם, בעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל, אשר ייעצו, יכוונו וידריכו, עד למציאת פתרון ההולם והמתאים ביותר.

מדוע כדאי לכם לרכוש מכבש הידראולי?

כאמור, מכבש הידראולי הוא כלי עבודה רב עוצמה, שמשנה בלחיצה את צורתם של חומרים ויכול לעצב אלפי מתכות עמידות במיוחד, בין רגע. על מנת ליצור רצף עבודה בפס ייצור תעשייתי, חשוב להשקיע את כל המאמצים על מנת לשמור על תנועה קבועה בפס הייצור. ולכן, מכשיר כמו מכבש הידראולי, שיכול תוך שניות ספורות לעצב את חומר הגלם לכדי מוצר מוגמר, יכול להיות נכס אמתי בכל תהליך ייצור. כמובן שיש צורך לבצע התאמות של המכשיר לסוג הייצור שלכם, הן מבחינת עוצמת הכבישה והן מבחינת התוצר הסופי שאתם רוצים לקבל. אבל, מכבש הידראולי, הוא בהחלט גורם משנה משחק, מבחינתם של מנהלי ייצור רבים.


רכישה של המכבש ההידראולי יכולה להתאים לכמה וכמה פסי יצור שונים. על ידי שינוי הגדרות מכאניות, והתאמה של שבלונות עיצוב חדשות, ניתן ליצור מכונה אחת אשר מתאימה לכמה מוצרים ופסי ייצור.

שירותים למוצרים מכאניים – מחייבים ניסיון מקצועי

השקעתם משאבים פיננסיים רבים, מצאתם את המכבש המתאים לצרכים שלכם ואפילו התקנתם אותו בפס הייצור של המפעל, אתם יכולים להתחיל ליהנות מתהליך ייצור יעיל יותר. אבל, אסור לנוח על זרי הדפנה ולהאמין שהכול יהיה בסדר. כמו כל מכשיר אחר, המכבש ההידראולי יכול להתקלקל ולהינזק לאור שימוש מסיבי. במקרה שבה אתם מתמודדים עם תקלה במכבש, ניתן לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל, שיכול לעזור לכם למצוא את התקלה במהירות ולקבל שירות תיקונים איכותי ומקצועי המבוסס על שנים של ניסיון בתחום המכאני.

 
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag