במות הרמה

למעבר למוצרים, לחצו כאן

אלקטרה תעמל מספקת במות הרמה הידראוליות נייחות וניידות, במיגוון רחב של גדלים ולעומסים שונים, המשמשות לפריקה והעמסה של מיטענים, כשולחנות לעבודה בגבהים משתנים במפעלים, בתי מלאכה ומחסנים. יחידות הכוח ניתנות להפעלה חשמלית, ידנית או פניאומטית על פי צרכי הלקוח וסביבת העבודה. במות ההרמה מסופקות מפלדה בגימור צבע, גילוון חם או נירוסטה לעמידות גבוהה בתנאים קורוזוביים.

לעיון בקטלוג במות הרמה של חברת בולזוני, לחצו כאן (קישור לאתר של חברת Bolzoni)

שימו לב: המוצרים ומפרטם הטכני בקטלוגים כתובים באנגליתמגוון סוגים של במות הרמה
חברת אלקטרה תעמל מציעה ללקוחותיה מבחר איכותי של במות הרמה מבית Bolzoni מסוגים וגדלים שונים, לרבות דגמים של במת הרמה חשמלית, במת הרמה ידנית, במה פניאומטית ובמת הרמה מספריים. מדובר בבמות איכותיות ומתקדמות מפלדה עם גימור של גלוון חם, צבע או נירוסטה. הבמות מספקות מענה יעיל למחסנים ומפעלים לצרכים שונים, למשל כשולחן עבודה בגובה משתנה, עבור טעינה ופריקה של סחורות ומטענים וכדומה.

שלל במות הרמה
באתר של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון דגמי במות הרמה כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • HU1000 – במת הרמה חשמלית עם כושר הרמה מאלף קילו וגובה הרמה של עד שמונים ושישה ס"מ, ומשקל כלי של מאתיים שמונים קילו. לבמה מנוע תלת פאזי ומערכת הפעלה חשמלית הידראולית. בחלקן התחתון של הבמות מסגרת בטיחות שמפסיקה את הורדת הבמה אם היא נתקלת בעצם זר.
  • 1001‏-‏HZ- במת הרמה עם מנוע חשמלי תלת פאזי, במשקל של מאה וחמישה עשר קילו, כושר הרמה של אלף קילו, גובה מרבי של שמונים ס"מ ומהירות הרמה הנעה בין חמש עשרה לעשרים שניות.
  • 2001‏HY‏ ‏PROFILE‏ ‏LOW- במה חשמלית המציגה כושר הרמה של עד אלפיים קילו עם גובה מרבי של שמונים ושבעה ס"מ, משקל של ארבע מאות ותשעה עשר קילו, ועם מסגרת בטיחות לעצירת הבמה אם היא נתקלת בגוף זר.
  • HD2000- במת הרמה מספריים כפולים עם מנוע תלת פאזי, המציגה כושר הרמה של עד אלפיים קילו בגובה מרבי של שלושים ושישה ס"מ, במשקל של מאתיים תשעים וחמישה קילו, ועם מסגרת בטיחות למניעת התקלות בעצמים זרים.

הזמנת במות הרמה
להזמנת במות הרמה, קבלת הצעת מחיר, מידע נוסף וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם אלקטרה תעמל בטלפון 1-800-65-63-65 או במייל taamal@electra.co.il.

במות הרמה

העבודה המורכבת והקשה שנדרשים אליה אנשי התעשייה והבנייה השונים בישראל, מתבצעת לעיתים בליווי של מוצרים משלימים, שמקלים במעט על העבודה הקשה. נכון להיום, אחד מהמוצרים החשובים שניתן לרכוש לטובת מפעלים או מרכזי תעשייה – הוא במות הרמה. מוצר מכאני פשוט, עם השפעה עצומה על היכולות המקצועיות שלכם. בעיקרון, במות ההרמה יכולות לצמצם את הצורך בנשיאת משקלים כבדים, לאורך זמן ובאופן קבוע. כל זאת, מבלי לקטוע את קצב העבודה או לגרום לעוסקים במלאכה לסבול מכאבים הנובעים מהעבודה. חברת אלקטרה תעמל מסייעת ללקוחותיה למצוא את במות ההרמה האיכותיות והמקצועיות, איתן ניתן להשלים כמעט כל משימה מתבקשת.


ארבע סיבות מעולות להזמין במות הרמה לעסק

גם אם מעולם לא חשבתם על שימוש במוצרים מכאניים מקצועיים, כמו במות הרמה לעסק שלכם, זו יכולה להיות ההחלטה הנכונה ביותר שתבחרו לקחת. בעיקרון, במות ההרמה מאפשרות לכל אדם לבצע עבודה פיזית במהירות ובקלות יחסית, גם ללא עזרה של צוותים שלמים. לפיכך, במות ההרמה יכולות להיות כלי עזר מצוין לתחומי עיסוק כמו:


הפקות אירועים – שם יש צורך להעביר כמות ציוד גדולה מאוד ממקום למקום, במינימום זמן והשקעה של משאבים. כמו כן, העברת הציוד חייבת להיות בטיחותית ובטוחה, כדי לא לפגוע בעובדים ובציוד היקר עצמו.
אזורים תפעוליים בתחומי מפעלים – שם שינוע הסחורות ממקום למקום הוא חלק בלתי נפרד מהליך העבודה של הצוותים. על ידי במות הרמה ניתן להעלות למשאיות את הציוד הקיים של המוצרים שלכם, במהירות ובקלות. 
במחסנים ומרכזים לוגיסטיים – על מנת לאפשר לצוותי העובדים במחסן לשמור על סביבת עבודה מאורגנת ומסודרת, במינימום השקעת המאמצים האפשרית. בלחיצת כפתור אחת, ניתן להעביר כל סחורה למקומה.

הדרך שלכם לשמור על סביבת עבודה בטוחה

לא משנה מה הוא תחום העיסוק של הצוות שלכם, ועד כמה מורכבת העבודה באזור התפעולי בו אתם מתנהלים, עצם השימוש במוצר כמו במות הרמה, משנה לגמרי את התפוקות והנוחות בעבודה בה אתם עוסקים. זו הסיבה שבעלי עסקים רבים פונים לעזרת הצוות המקצועי של חברת אלקטה תעמל, כדי למצוא את הפתרונות הטכנולוגיים לבעיות מקצועיות מורכבות במיוחד. אלקטרה תעמל תמצא לכם את הבמה המתאימה לכם ביותר ותאפשר לכם לשמור על סביבת העבודה האידיאלית לצרכים שלכם.

במת הרמה

חלק לא מבוטל מהאנשים אשר עובדים בתחום התעשייה בשנים האחרונות, יכולים להעיד על השינוי העצום שהתרחש בתחום. עם העלייה העצומה בביקושים של הישראלים לסחורות ומוצרים, התעשייה המקומית ועולם הלוגיסטיקה התרחבו לאין שיעור והביאו לשינוי משמעותי במערכי העבודה של חברות רבות. לפיכך, כיום לא ניתן לבצע עבודת יצור, גם אם המוצר הוא פשוט יחסית, ללא שימוש בכלים טכנולוגיים ומכאניים מתקדמים, כמו במת הרמה. אם חשוב לכם לשמור על תפוקה מקסימלית בהשקעה מינימלית, השילוב של כלים וטכנולוגיות הוא צעד בלתי נמנע. זהו בדיוק השירות אותו מספקת חברת אלקטרה תעמל ללקוחותיה.  בחברה, אנו מאפשרים לכל לקוח, למצוא במת הרמה איכותית, כחלק מסל כלים ומכשירים, איתם ניתן לעשות שימוש יומיומי בתחום התעשייה.


מה היא במת הרמה ומדוע כדאי לכם לעשות בה שימוש?

במת הרמה היא מכשיר מכאני או חשמלי (כתלות בדגם אותו אתם מבקשים לרכוש), אשר מסוגל לשאת משקלים כבדים יחסית, ולבצע שינוע של סחורות במשטחים או קרטונים ברחבי החלל התפעולי. במת ההרמה יכולה להגיע במגוון רחב של גדלים, עם כושר נשיאת משקל משתנה ובגבהים שונים. והכל, על מנת להעניק לצוותי הייצור והלוגיסטיקה נגישות מקסימלית לכל מקום במפעל או באתר הייצור שלכם. את במת ההרמה ניתן לתפעל בצורה פשוטה, על בסיס מערכת חשמלית או בהפעלה מכאנית ידנית. במת ההרמה נחשבת למוצר בטיחותי, ולכן היא עומדת בתקנים רגולטוריים מחמירים, לשימוש בתור שטחי מפעלים.


אם חשובה לכם תפוקת העבודה, כמו גם איכות העבודה של הצוות שלכם, במת הרמה היא כלי עבודה שישפר משמעותית את ההתנהלות בתוך המחסן שלכם. כאשר עובדי מחסן לא צריכים לשאת משקלים פיזיים לאורך כל היום, הם חשופים פחות לסכנות במרחב התפעולי, ויכולים לשמור על רמת שחיקה נמוכה, כך שמדובר על מוצר שמשפר את כושר השינוע במחסנים, ואת איכות החיים והעבודה של הצוותים שלכם.

מוצר קטן שמביא לשינוי גדול

כאמור, הרכישה של במת הרמה בתחום התעשייה, היא החלטה שמביאה שינוי מבורך בהתנהלות של עולם הלוגיסטיקה. לקוחות רבים של חברת אלקטרה תעמל, אשר בחרו לרכוש במת הרמה לבית העסק שלהם, הצליחו לראות שינוי משמעותי בתפוקה, וברמת שביעות הרצון של העובדים מתנאי מקום עבודתם. על מנת שתוכלו לבחור את המוצר המושלם בשבילכם, צוות מקצועי מחברת אלקטרה תעמל, נמצא כאן כדי לעזור.

במת הרמה חשמלית

אם יש רגע אחד קריטי, בסיומו של כל תהליך ייצור תעשייתי, שיכול לקבוע את מידת היעילות והאפקטיביות של התהליך כולו, הוא תחילתו של תהליך השינוע. המוצרים כולם כבר מוכנים, ההשקעה המאסיבית שלכם בפיתוח כבר נעשתה ועכשיו, כל שנותר הוא להעביר את המוצרים ללקוחות בשלמותם. ולכן, מירב תשומת הלב של מנהלים בתחום הלוגיסטיקה, ממוקד בשימוש הקבוע של צוותי העובדים במכונות מתקדמות כמו במת הרמה חשמלית – שישמרו על שלמות המוצרים ויאפשרו שינוע מהיר ויעיל של המוצרים. הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל, מאפשר לכל מנהל או איש תחזוקה לוגיסטי למצוא במות הרמה חשמליות מושלמות לצרכים של פס היצור אותו הוא מנהל.

במת הרמה חשמלית – לחיצת כפתור שעושה את כל העבודה בשבילכם

בעבר מרבית העבודה לשינוע מוצרים הייתה באחריותם של עובדי המפעלים, והם נאלצו להשתמש בכוחם הפיזי על מנת לשנע את המוצרים ללקוחות. כיום, טכנולוגית במות ההרמה משנה לגמרי את כללי המשחק, על אחת כמה וכמה כאשר ניתן לעשות שימוש במוצרים מתקדמים כמו במת הרמה חשמלית, אשר מייתרת לגמרי את מגע יד האדם בכל תהליך ההעברה הלוגיסטי של מוצרים רגישים. אין צורך יותר להפקיד בידיים של צוות העובדים את המוצרים היקרים ביותר, ולקוות שהם יצליחו להתמודד עם ההעברה בצורה מיטבית.


בלחיצת כפתור אחת, במת ההרמה החשמלית מעלה לכל גובה את מוצרי המפעל שלכם ומאפשרת לאחסן אותם בבטחה. עד ליום בו תרצו להעביר את המוצרים, וניתן יהיה להוציא אותם מהמקום בעזרת במת הרמה חשמלית. השקעת המשאבים היא מינימלית ושיפור רמת עבודת האנשים, שקודם נאלצו לסחוב סחורות כבדות במיוחד, או רגישות ושבירות, הופכת רכישה כזו לכדאית במיוחד ומסירה מכם חששות ודאגות כאשר אתם עובדים בפסי ייצור רגישים.

היכולת שלכם למצות את תהליכי העבודה במהירות

כאשר אתם משקיעים משאבים ברכישת במת הרמה חשמלית לעסק, אתם מפנים זמן לעובדים שלכם לעיסוק במטלות חשובות יותר של העסק. עובדי המחסן יכולים להתנהל באמצעים אלקטרוניים וחשמליים, וכך לבצע טיפול לוגיסטי במספר גדול יותר של מוצרים מדי יום. הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל יעזור לכל מנהל עבודה למצוא במת הרמה חשמלית, המתאימה למבנה המפעל ולצרכיו. שנים ארוכות של ניסיון מקצועי הביאו את החברה לרמת מומחיות גבוהה ויכולות טכנולוגיות מתקדמות.

במת הרמה מחיר

עד לשנים האחרונות, המחסן המסורתי היה המקום שבו עשיתם שימוש בכלים פשוטים יחסית כמו עגלות שינוע. עם כניסתם לשוק המקומי של מתחרים גדולים, התחרות מחייבת אתכם להשקיע מאמצים ומשאבים, על מנת לשפר את קצב ותפוקת העבודה של הצוותים שלכם. לפיכך, יש צורך לחשוב על פתרונות מתקדמים, כמו במת הרמה. אם החלטתם לרכוש במת הרמה מחיר הוא פרמטר חשוב בשיקולים, אבל יש להתייחס אליו לאור התמונה הגדולה של הצרכים והדרישות שלכם. בליווי הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל, ניתן למצוא את הפתרון המתאים לכל שימוש מקצועי, שיענה על צרכי העלויות לטובת העסק.


כל מה שרציתם לדעת על במת הרמה מחיר, סוג ושירותים 

כאמור, ברכישת במת הרמה מחיר הוא פרמטר שאתם חייבים להתייחס אליו, במיוחד כאשר מדובר על עסק עם משאבים ודרישות מוגבלים. יחד עם זאת, ישנם עוד כמה פרמטרים שנחוץ להתייחס אליהם, כאשר בוחרים לרכוש במת הרמה:


מרחב התנועה של המוצר - על מנת ליהנות עד כמה שאפשר מהאפשרויות של במת הרמה, יש צורך להתאים את גודל הבמה, למרחב בו אתם נמצאים במרבית שעות היממה. ככל שברשותכם יותר מרחב תנועה, כך ניתן להתאים במת הרמה גדולה יותר לשימושם של העובדים.
הגובה המקסימלי של הבמה - לכל חלל אחסון במרחב התפעולי של המפעל שלכם, ישנם מפלסי גובה שונים. כזכור, ברכישת במת הרמה, המחיר חשוב. אם אתם לא מוצאים במת הרמה שעולה לגובה הקיים במפעל שלכם, לא ניתן לנצל את המוצר בצורה המקסימלית ולכן זו יכולה להיות רכישה לא מספקת.
דרישות בטיחות - כמו בכל פעם בה רכשתם מוצרים לסביבה התפעולית או הלוגיסטית של המפעל שלכם, גם ברכישת במת הרמה יש צורך לחפש מוצרים אשר עומדים בכל תקני הבטיחות הקיימים היום בשוק, כמו אלה שמספקת חברת אלקטרה תעמל. 

ליווי אישי בדרך ליעילות שיא

כל שנותר לכם כעת, על מנת למצוא במת הרמה מושלמת למפעל, הוא לפנות לעזרתם המקצועית של מומחים בתחום המכאני לעולם התעשייה. זוהי בדיוק הנקודה בה מומלץ ליצור קשר עם אנשי חברת אלקטרה תעמל, ולנצל את מגוון היכולות והכישורים המקצועיים שלהם. זאת, על מנת לשפר את העבודה בחברה שלכם. 

במת הרמה מספריים

הצורך להגיע לגובה, בא לידי ביטוי בעולמות התעשייה והשירותים, כמעט בכל תחום עיסוק. ביום-יום, אנו רואים ברחובות הערים הגדולות, פעולות תחזוקה שונות המתבצעות בגובה; פעולות המשמרות את איכות החיים החשובה לנו כל כך – כאשר הן כוללות שימוש בכלים מכאניים מקצועיים. לכן, הביקוש למוצרי הגבהה מסוגים שונים הולך וגדל, כולל רכישת במת הרמה מספריים, בקרב בעלי מפעלים ונותני שירותים בתחום התעשייה. כדי להתמודד עם הדרישות המקצועיות הגבוהות, הצוותים המקצועיים של חברת אלקטרה תעמל משפרים את הביצועים כל העת ועושים את המרב בכדי להביא לחברות השונות והרבות את המוצר המושלם לצרכי כל מפעל ושימוש מקצועי.

מוצר פשוט עם מחשבה מושלמת – במת הרמה מספריים

במת הרמה מספריים הוא כלי עבודה מאכני, אשר מסוגל לבצע הרמה ונשיאה של משקלים כבדים, לגבהים, למשך פרק זמן ארוך. בשגרה, לאזרחים מן השורה יש היכרות עם במות הרמה אלו מהעבודה של הרשויות המקומיות וחברת החשמל – שתי חברות אשר עושות שימוש קבוע בבמות אלו, על מנת לתקן תקלות בתשתיות החשמל בערים או לשפר את מראה העיר באופן כללי. אבל, בתעשיות השונות ישנו שימוש במוצר זה לצרכים מורכבים יותר, על בסיס יום-יומי.


על פי רוב, במפעלים גדולים בהם פס הייצור עובד שעות רבות ללא הפסקה, במות הרמה מספריים הם הכלי היחידי אשר מאפשר לאנשי התחזוקה של המפעל להגיע לתוך המנועים ולבצע עבודות תחזוקה חיוניות. כמו כן, עם סיום תהליכי הייצור, ניתן להעלות על במות אלו משטחים מוכנים של מוצרים ולהעבירם אל אזור המחסן הלוגיסטי, לאחזקה בתנאים בטיחותיים ואיכותיים של המוצרים המוגמרים. אם כך, יהיה הצורך שלכם אשר יהיה, בזכות במות ההרמה הללו תוכלו לענות עליו בצורה מושלמת.

הרכישה בתנאים שלכם – עם הדרישות שלכם

היתרון הכי גדול של במות הרמה מספריים, הוא היכולת להתאים את הגובה ואת כושר נשיאת המשקלים, לכל צורך מקצועי של לקוח הקצה. כך שכל שעליכם לעשות הוא להגדיר מה את השימוש המרכזי שלכם במוצר, וצוות מחברת אלקטרה תעמל, ימצא בשבילכם את המוצר הנכון ביותר, מתוך הקטלוג הנרחב של החברה. זאת כמובן, לצד מערך השירות והתמיכה הטכנית המיומן של חברת אלקטרה, עליו אתם יכולים לסמוך לאורך כל הדרך, בכל מקרה של שאלה, בקשה או תקלה.

במת הרמה קטנה

ככל שעוברות השנים, התעשייה בישראל הופכת לחלק גדול ומשמעותי הרבה יותר ממה שאי פעם הכרנו בכלכלה הישראלית. כמובן שזו היא התפתחות מבורכת וחשובה, אשר עוזרת למדינת ישראל להגיע לצמיחה כלכלית משמעותית. אך יחד איתה, מתמודדים מנהלי העבודה השונים בתעשייה, עם כמה וכמה אתגרים לוגיסטיים. כשיש יותר משימות לבצע, יותר סחורה לשנע ויותר לחץ לשמור על הסחורה במצב מושלם. בזכות במת הרמה קטנה, כל מפעל תעשייה יכול לשמור על קצב תפוקה גבוה יותר, מבלי לשחוק פיזית את היכולות של צוותי העובדים. חברת אלקטרה תעמל מאפשרת לתעשיות השונות לרכוש מוצרי טכנולוגיה לייעול העבודה בחללים התעשייתיים.

מה אפשר לעשות עם במת הרמה קטנה?

אמנם במת הרמה קטנה לא יכולה לעזור לכם לשנע כמויות גדולות של סחורה בבת אחת. אבל, לא אחת אנו נתקלים במקרים בהם גם בעלי מפעלים גדולים מבקשים להתאים למפעל שלהם במות הרמה קטנות. בין הסיבות הנפוצות לבקשה זו, ניתן למצוא:


פתרון למיקום ספציפי בתוך המפעל – אם חלל המפעל שלכם לא בנוי בצורה אידיאלית, ויש בו כוך אליו לא ניתן להיכנס עם מלגזות או כלים כבדים אחרים, מן הסתם אתם רוצים למצוא פתרון קל לשינוע סחורות בו. במת הרמה קטנה יכולה להגיע כמעט לכל נקודה במפעל, ולהביא עד אליכם את הציוד הדרוש לכם. 
כאשר אתם רוצים לטפל בכמות קטנה של סחורה ייחודית – על אחת כמה וכמה אם יש דרישה לשמור על הפרדה מוחלטת בין הסחורה הזו, לבין שאר התוצרת במפעל. רכישת ציוד שונה יכולה ליצור הפרדה מושלמת בין המחלקות השונות ועדיין לשמר את קצב העבודה הדרוש לכם.
בשינוע של מוצרים אל מחוץ למפעל – ניתן לעשות שימוש בבמות אלו, על מנת להעלות את הציוד אל המשאיות ואף לבצע שינוע של סחורה באוויר הפתוח.

הדרך שלכם ליצור סביבת עבודה מושלמת

בתור מנהלים, הפיתוחים הטכנולוגיים המעולים של השנים האחרונות מאפשרים לכם להרחיב את תחומי העיסוקים שלכם, מבלי להשפיע על תוצרי העבודה לטווח האורך. ואנחנו, אנשי חברת אלקטרה תעמל, נוכל לעזור לכם להתמודד עם כל דרישה או בקשה שעולה מהשטח, בצורה הכי טובה והמקצועית שיש. מתוך שנות ניסיון רבות, אנו נמצא את המוצרים המשלימים הנכונים ביותר לצרכים שלכם, בהווה ואפילו בעתיד הקרוב, בתוך המפעל.


משטח הרמה

הצרכן הישראלי, עבר בעשרות השנים האחרונות שינויים רבים, אשר בהתאמה הביאו גם לעלייה משמעותית בכמות המרכזים הלוגיסטיים שפועלים במדינת ישראל. היום אנחנו חיים בתוך חברה תעשייתית לגמרי, בה יש ביקוש קבוע, שהולך ומתגבר, למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. על מנת לעמוד בצורה מושלמת בביקוש ובקצב השינוע הגבוה של מוצרים, מחסנים לוגיסטיים רבים עושים שימוש במוצרים שמקלים על העובדים כמו למשל משטח הרמה. כך יכול צוות העובדים לשמור על קצב עבודה גבוה, ובמקביל לא לחוות שחיקה במהלך העבודה. חברת אלקטרה תעמל מאפשרת לבעלי מחסנים לוגיסטיים למצוא משטח הרמה מושלם לכל צורך, מתוך מגוון רחב של מוצרים בקטלוג החברה.

התאמת משטח הרמה לפס הייצור – תהליך עבודה רציני

התאמה של משטח הרמה איכותי אל מרחב העבודה של המפעל שלכם, היא החלטה שמחייבת תהליך עבודה ופיתוח קפדני במיוחד. גם אם אתם עוסקים כבר שנים ארוכות בתחום הלוגיסטי ויש לכם לא מעט ידע, עדיין שווה להבין קודם את היתרונות של משטח הרמה למפעל שלכם כיצד ניתן להתאים אותו בצורה מושלמת למבנה המפעל או המחסן. במידה ותרצו להתייעץ עם בעלי מקצוע, במידה ואינכם בטוחים, תמיד ניתן לפנות למומחים בחברת אלקטרה תעמל, שיעזרו לכם למצוא את המוצר המושלם.
ראשית, התאמה של משטח ההרמה למרכז הלוגיסטי חייבת להתבסס על מרחב התנועה שעומד לרשותכם באזור התפעולי. אם אינכם יכולים לרכוש משטח הרמה גדול, ישנם פתרונות קומפקטיים יותר, שמתאימים לכל צורך. כמו כן, יש לבחור את המנגנון שמפעיל את משטח ההרמה. כיום בשוק ישנם פתרונות מכאניים מעולים, לצד משטחי הרמה חשמליים איכותיים ומתקדמים. כמובן שמדובר על איזון בין שיקולי עלות ותועלת, אותו אתם רוצים למקסם כל העת.

אל תיקחו סיכונים מיותרים – בחיפוש אחר משטח הרמה

כמו שבוודאי הבנתם, ההתאמה של משטח הרמה לחלל לוגיסטי ותפעולי היא לאו דווקא משימה פשוטה. על אחת כמה וכמה לאור העובדה שישנם פתרונות רבים כיום בשוק, ואינכם מכירים את כולם. זוהי הסיבה שגורמת למנהלי עבודה רבים בישראל לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל. ברשות החברה קטלוג מוצרים רחב במיוחד, כמו גם אנשי צוות מקצועיים שישמחו לתת לכם את השירות הטוב והמהימן ביותר.

 
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag