עגלות משטחים

למעבר למוצרים, לחצו כאן

עגלת משטחים ידנית חשמלית וחצי חשמלית
עגלת משטחים חשמלית וחצי חשמלית כפי שחברת אלקטרה תעמל מציעה, מספקות כלי שינוע והרמה יעיל ובטוח במיוחד עם טכנולוגיה עכשווית ומתקדמת, שליטה טובה ופשוטה בכלי ויכולת האצה רציפה. כל זאת עם רמה גבוהה של נוחות ויעילות, רבה יותר מזו שיכולות לספק עגלות משטחים ידניות. הדבר חיוני במיוחד לחברות שעושות שימוש שוטף ורב בכלי עבודה זה, בין אם לעבודה במחסן, פריקת והטענת מטענים ממשאיות ועוד.

מגוון דגמי עגלות
באתר שלנו תוכלו להתרשם ממבחר איכותי ומתקדם של דגמי עגלות

להלן עגלת הרמה חשמלית וחצי חשמלית:
  • דגם 15-PPT- עגלת משטחים חצי חשמלית (הרמה ידנית ונסיעה חשמלית) מתקדמת השוקלת מאה שלושים קילו ומציגה כושר הרמה של אלף חמש מאות קילו, וגובה הרמה של עד 200ממ. לעגלה גוף חזק, עבה ויציב במיוחד, יכולת סיבוב של מאה שמונים מעלות, גלגלים כפולים יציבים, מבנה נמוך עם שדה ראיה מעולה, וכן מערכת פיקוד אלקטרונית, מנוע נסיעה עוצמתי, בקרת טמפרטורה של רכיבים אלקטרוניים התורמת לשמירה עליהם ולהגדלת טווח חייהם. בנוסף לעגלה ידית הפעלה אמינה, חכמה ופשוטה לשימוש, בקרת בלימה שמונעת התרוקנות מצבר מהירה והתחממות יתר של המנוע, ובקרת הינע לתאוצה רציפה גם במהירויות משתנות. לדגם זה יש זרוע ארגונומית עם רמת שליטה טובה וקלה, מערכת בלימה אלקטרומגנטית, בלם אוטומטי בעת שחרור דוושת נסיעה וכפתור חירום לבלימה מיידית.
  • דגם CBD-15 עגלת משטחים חשמלית מלא הכולל הרמה ונסיעה חשמלית

להלן עגלות הרמה מספרים ידנית וחשמלי:
  • דגם NH10S – עגלת ידנית מספריים בעלת כושר הרמה של 1000קג 
  • דגם HB1056EN- עגלת משטחים חשמלית מספריים במשקל של מאה חמישים ותשעה קילו וכושר הרמה של אלף קילו בגובה של עד שמונים ס"מ. גם אם המצבר של העגלה התרוקן ניתן להמשיך ולהפעילה באופן ידני.

הזמנת עגלת הרמה חשמלית
להזמנת עגלת משטחים חשמלית או חצי חשמלית, קבלת הצעת מחיר, עוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם אלקטרה תעמל בטלפון 1-800-65-63-65 או במייל taamal@electra.co.il.

עגלת משטחים חשמלית

בשנים האחרונות התרחשו בבתי העסק שלכם התפתחויות חיוביות ברמה הכלכלית והמקצועית, אותן אתם חווים מידי יום ביומו. על בסיס טכנולוגיות שמתפתחות בארץ ובעולם, יותר ויותר פסי ייצור נהנים ממוצרים משלימים בתחום הלוגיסטי, המקלים על אופן העבודה היומיומי של אנשי המחסן והיצור. אחד מהמוצרים השימושיים והנמכרים ביותר בתחום המכניקה הלוגיסטית, הוא עגלת משטחים חשמלית. זוהי עגלת שינוע קלאסית, אשר הוסיפו לה מנועים חשמליים חזקים, על מנת להקל על עובדי המחסן במהלך שגרת העבודה היומיומית שלהם, ולאפשר נשיאה קלה של חפצים ומשטחים כבדים במיוחד. במידה ועדיין לא קיימות ברשותכם עגלות משטחים חשמליות, תוכלו, בטלפון אחד, לפנות אל אנשי חברת אלקטרה תעמל, המומחים בשיווק של מוצרים מכאניים לתעשייה ותיהנו מליווי והדרכה, אצלכם בעסק, לשביעות רצונכם המלאה. 

עגלת משטחים חשמלית – תוספת למחסן שמתפקד בצורה מושלמת

מחסנים קטנים, בהם תנועה מאוד מוגבלת של מוצרים ברמה היומיומית, יכולים לעשות שימוש אפקטיבי במיוחד במוצרים כמו עגלת משטחים חשמלית. היתרונות של עגלה זו הם רבים ומגוונים, ומרבית המנהלים ואנשי הלוגיסטיקה מצביעים על ארבעה יתרונות מרכזיים, הגורמים להם לרכוש עגלת משטחים חשמלית לכל מחסן:


יעילות בעבודה - כאשר העובדים לא צריכים לשאת משקלים כבדים על בסיס יומיומי, או יכולים לבצע העברות מהירות של מוצרים בתוך השטח התפעולי, מידת היעילות של הצוות עולה וכך גם הרווח של המפעל.
נשיאת כל משקל - כמעט ולא קיימת הגבלה על המשקל אותו יכול להעביר עובד אחד במהלך יום עבודה אחד, בעזרת עגלת משטחים חשמלית. כך, גם פסי הייצור הכבדים ביותר יכולים להפוך למהירים ואפקטיביים הרבה יותר.
תפעול קל ונוח - מערכת ההפעלה של עגלת המשטחים החשמלית היא פשוטה ולא מחייבת הכשרה מורכבת, כך שעובדים חדשים יצליחו גם הם לעשות שימוש בעגלה.
תחושת העובדים במפעל - עובדים שלא צריכים לסחוב משקלים כבדים מידי יום, לא חווים תופעות שחיקה קשות ויכולים להתמיד בעבודתם הלוגיסטית לפרקי זמן ארוכים יחסית. וכך, ניתן לשמור על צוות מקצועי ומיומן בפס הייצור.

ניהול מחסן באסטרטגיה טכנולוגית מתקדמת בעזרת עגלות משטחים חשמליות

וודאי חשוב לכם להעלות את המפעל התעשייתי שלכם אל השלב הבא, ולצורך כך יש לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומקצועיות במיוחד, המתאימות למאה ה-21. בנקודה זו אנו מזמינים אתכם לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל, על מנת לחדש את מפעלכם במוצרים מכניים להרמה ושינוע סחורות, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות מכל רחבי הארץ והעולם.


עגלת הרמה

ברגע שמסתיים תהליך הייצור, כל מוצר מחויב לעלות על שרשרת האספקה ולהגיע מפס היצור אל מקום האחסון הזמני שלו, ובסופו של יום גם אל לקוח הקצה. לוגיסטיקה ואספקה הם כמה מתחומי העיסוק המורכבים והחשובים ביותר, הקיימים בכל תעשיה. ולכן, אחת המשימות המרכזיות של מנהלים בתחום שרשראות אספקה היא הרכישה של מוצרים משלימים, כמו עגלת הרמה, איתם ניתן לעבוד, על מנת לשפר את ביצועי הצוות והעובדים באופן קבוע. אנשי חברת אלקטרה תעמל מלווים את החברות הגדולות בתחום הלוגיסטי בישראל, במתן שירותים ותמיכה למוצרים מכניים חיוניים בתוך שרשרת האספקה.


עגלת הרמה – לסחורות כבדות במיוחד  

עגלת הרמה הוא מוצר אשר מאפשר לכל מי שעוסק בתחום הלוגיסטי, ועל אחת כמה וכמה לעובדים אשר עוסקים באופן קבוע בשרשרת ההפצה של מוצרים, לבצע שינוע מהיר ונוח במיוחד של כל מוצר, מבלי להשקיע משאבים פיזיים גדולים. ככל שיש יותר זרימה של שרשרת האספקה ותנועה קבועה של מוצרים מהמחסן אל הלקוחות, כך ניתן ליצור רווחיות גדולה יותר של המפעל כולו ולשמר את הרלוונטיות של המוצר אל מול הלקוחות. ולכן אפילו מוצר קטן ושולי, כמו עגלת הרמה, יכול לשפר בצורה ניכרת את איכות העבודה של צוותי היצור והשינוע, בכל מפעל תעשייה.


יתרונות השימוש במוצרים כמו עגלת הרמה, באות לידי ביטוי בתעשיות של מוצרים כבדים במיוחד. שם, ללא עגלת הרמה, יש צורך להעסיק עובדים רבים יותר על מנת להעביר את המוצרים ממקום למקום. חשוב לזכור, כי עובדים יכולים לחוות שחיקה פיזית מהתפקיד שלהם, ולסבול מבעיות בריאותיות מפאת מקצועם הלוגיסטי הקשה מבחינה פיזית.

ההקלה על צוותי העבודה עם עגלות הרמה – תסייע בהגברת קצב הייצור

בכדי למנוע עד כמה שאפשר את שחיקת צוות העבודה שלכם, יש לעשות שימוש אפקטיבי במוצרים מכניים שיקלו על העבודה. לכן, המשמעות של רכישת עגלת הרמה לצוות היא משמעות כלכלית הלכה למעשה. באמצעות פנייה לעזרתם המקצועית של אנשי חברת אלקטרה תעמל, תמצאו פתרונות נשיאה ושינוע מתקדמים, לכל סוגי המוצרים והתעשיות. אנשי החברה מכירים את כלל הצרכים הקיימים בתעשיות ובמפעלים ויכולים למצוא עבורכם מוצרים איכותיים, איתם תוכלו לשפר את העבודה על פס הייצור המקצועי שלכם.

 
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag