מנופים

מנוף הרמה ידני קרן

למעבר למוצרים, לחצו כאן


באלקטרה תעמל מציעים דגמים מובחרים ובטיחותיים של מנוף הרמה ידני קרן, הכולל גם מנוף קרן מתקפל. מתוך מבחר זה כל לקוח יכול לאתר ולקנות מנוף המתאים במדויק לצרכיו, למשקל העמסה, גובה הרמה ושטח עבודה נתון.

דגמים של מנופי קרן ידניים
מנופי קרן ידניים שאנו מספקים, הכוללים גם מנופים מתקפלים, הינם מתקני הרמה ניידים מפלדה עם זרוע הרמה שאינה חורגת בגודלה מרגלי התמיכה. המנופים מתאימים לביצוע שורה ארוכה של משימות במחסנים, בתי מלאכה ומפעלים, עם ציוד על גלגלים לניוד קל, פשוט להפעלה ולהרמה מהירה, שמציג גם יכולת הרמה במצבים וזוויות שונות. כמו כן, מנוף קרן מתקפל שאינו בשימוש תופס מעט מאוד מקום בסביבת העבודה. בין דגמי מנופי הקרן שיש לנו להציע תוכלו למצוא:
  • דגם אירופה ‏500‏SA- מנוף קרן ידני עם כושר הרמה של עד חמש מאות קילו, ארבעה מצבי הרמה שונים, משקל כלי של שמונים ואחד קילו ורוחב רגל תמיכה של 840 מ"מ.
  • דגם אירופה ‏1000‏SA‏‏- מנוף הרמה ידני קרן במשקל של מאה ושלושה קילו עם כושר הרמה של עד אלף קילו וארבעה מצבי הרמה שונים, ברוחב כללי של אלף מ"מ.
  • דגם ‏A‏1000‏SC‏- מנוף קרן מתקפל עם כושר הרמה של עד אלף קילו, שלושה מצבי הרמה, משקל של מאה וחמישה עשר קילו ואורך כללי של אלף שש מאות שלושים מ"מ.
  • דגם ‏A‏2000‏SC – מנוף קרן מתקפל עם כושר הרמה של עד אלפיים קילו, שלושה מצבי הרמה, משקל של מאה שישים וחמישה קילו ורוחב כללי של אלף מאה שישים וחמישה מ"מ.

הזמנת מנוף קרן ידני

להזמנת מנוף הרמה ידני קרן, קבלת הצעת מחיר, עוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם אלקטרה תעמל בטלפון 1-800-65-63-65 או במייל Taamal@electra.co.il.

מנוף הרמה ידני

העשורים האחרונים, הביאו בישראל שינוי מהותי של אופני העבודה בתחומי התעשייה, ושינוי בקצב העבודה המצופה מהמשק הישראלי. השינוי אותו אנחנו מרגישים, הוא תולדה של שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אשר מאפשרים עבודה יעילה ומהירה הרבה יותר ממה שאי פעם הכרנו. היום, פעולות פשוטות בתוך מפעל הייצור יכולות להיות מהירות הרבה יותר, בעזרת כלים כמו מנוף הרמה ידני, בהם עושים שימוש אנשי צוות המפעל. גם מפעלים חדשים יחסית בנוף הישראלי מבקשים לרכוש לעצמם מוצרים מתקדמים לפס הייצור. מנוף הרמה כזה מסופק ע"י חברת אלקטרה תעמל, שהיא חברה מקצועית המספקת לתעשייה הישראלית מוצרי הרמה טכנולוגים, איכותיים ומתקדמים, איתם ניתן לשפר לאין שיעור את העבודה בפס הייצור שלכם.


גם אם באין מחסן ממוחשב – מנוף הרמה ידני יסייע

מנוף הרמה ידני הוא כלי מכאני, המגיע בגדלים שונים אל מפעל הייצור ומאפשר לכם להניף לגובה כל מוצר או חומר גלם איתו אתם רוצים לעבוד. בין אם מדובר על חלקי חילוף או על עמדת עבודה ידנית, המהווה חלק בלתי נפרד מתוך פס היצור הרגיל שלכם – השילוב של מנוף הרמה ידני יכול לתרום לבטיחות ולאיכות המוצרים אותם אתם מייצרים במפעל. הדוגמה הטובה ביותר אותה ניתן לבחון באה לידי ביטוי מתחום המכונות. 


על מנת ליצור מערכת מכאני מושלמת, גם אם היא מיוצרת תחת פס ייצור אוטומטי לגמרי, יש להעביר את כלל החלקים השייכים למערכת בדיקה ידנית מוקפדת. מנוף הרמה ידני מקל עד מאוד על צוותי הבדיקה בביצוע עבודתם ומונע מהם את הצורך לאמץ את הגוף בניסיונות הרמה חוזרים ונשנים של מוצרים כבדים. אומנם מנוף הרמה ידני דורש מעט התאמה, עד שמגיעים בזווית הנכונה בה מניפים את המוצר, אבל ברגע שהמוצר מעוגן למקומו, ניתן לעבוד בחופשיות סביבו.


מנוף הרמה ידני - למשימות מוגבלות ובתנאים המתאימים

נכונה העובדה שמנוף הרמה ידני לא תמיד יכול למלא את כל המשימות בצורה מושלמת לחלוטין ועדיין ישנן מעט מגבלות בשימוש בכלים שאינם כלים חשמליים, והן יכולות לבוא לידי ביטוי בכל שלב של תהליך ייצור. יחד עם זאת, טובי המומחים של חברת אלקטרה תעמל מאמינים כי השילוב של מנוף הרמה ידני בתוך פס ייצור או מפעל תעשייה, מעניק ממד נוסף של אפקטיביות לתהליך העבודה ולכן אנו ממליצים לרוב, על הכוחות של החברה, לבחון את האפשרות של שימוש במנוף ההרמה הידני, גם במפעלים שלהם.

 
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag