מלגזונים

מלגזון מפעיל הולך

למעבר למוצרים, לחצו כאן

בהסתכלות רחבה על תחום הלוגיסטיקה, מנהלים רבים מעלים את הצורך בשימוש בכלים טכניים ומכאניים, לעבודות יום-יומיות, כמשמעותי ביותר בעבודת השרשרת הלוגיסטית. כיום קיימים פתרונות טכנולוגיים איכותיים ומתקדמים לעולם הלוגיסטיקה, ומכיוון שכך, אנחנו רואים שיפור משמעותי בעבודה המקצועית של מחסנאים ומלגזנים בתוך מפעלי תעשייה ומחסנים לוגיסטיים שונים. מבין שלל הפתרונות הקיימים כיום, רוב מוחלט מהמחסנים עושים שימוש בכלי שינוע כמו מלגזון מפעיל הולך, על מנת לאפשר קצב עבודה גבוה יותר, במינימום סיכון לעובדים במפעל. חברת אלקטרה תעמל מאפשרת למנהלי המחסנים למצוא את הציוד המתאים ליצירת סביבת עבודה לוגיסטית מתקדמת, על בסיס המוניטין שלה ושנות עבודה רבות בתחום המביאים איתם ניסיון טכני ומכני מתקדם.


מה הוא מלגזון מפעיל הולך ומדוע כדאי לכם לרכוש כזה?

מחסן לוגיסטי של כל מפעל, הוא מקום מלא התרחשות ובה בעת גם מקום שיכול להיות מאוד מסוכן – אם לא מתנהלים בו בצורה בטיחותית ובטוחה. הדרך הכי נפוצה לטפל בסחורות שמונחות בתוך מחסנים לוגיסטיים, היא בעזרת מלגזון מפעיל הולך. מלגזון מסוג זה הוא כלי רכב לכל דבר ועניין, אותו ניתן להפעיל אך ורק באזורים תפעוליים מוגדרים. המנגנון יכול לשאת משקלים כבדים, לבצע העברת סחורות ממקום למקום ושינוע סחורות מתוך המחסן אל מערך ההפצה של החברה. כל זאת מבלי שמפעיל המלגזה או מי מן העובדים במפעל, נדרשים להרים את הסחורה אל המלגזה. איסוף הסחורה מן המדפים מתבצע בצורה אוטומטית לגמרי. על פי הוראותיו של מפעיל המלגזון, נאספת הסחורה ויורדת מהמדף, כך שלא נותר דבר, מלבד להעביר את הסחורה אל יעדה, בנסיעה בטוחה ובקלות.


מלגזות לפעילות לוגיסטית מושלמת

הפעילות הלוגיסטית בכל מחסן בו קיים המלגזון המפעיל ההולך, היא פעילות יעילה הרבה יותר מאי פעם. זוהי הסיבה שמעודדת מנהלים רבים לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל. בחברה עוזרים לכם למצוא מלגזות מקצועיות, חזקות ועמידות, איתן ניתן לעבוד לאורך תקופות ארוכות בתוך המחסן. מתוך ניסיון מקצועי וקטלוג מוצרים רחב, חברת אלקטרה תעמל תסייע לכם למצוא את המלגזה המתאימה ביותר לצרכים התפעוליים של המחסן שלכם.

 
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag