עגלות שולחן הרמה
מגוון סוגים של עגלות שולחן הרמה
עגלות שולחן הרמה מיועדות לסייע ולייעל שינוע והרמת מטענים עם התאמה למשקלים וגבהים שונים. בחברת אלקטרה תעמל מציעים לכם מבחר איכותי, מתקדם ובטוח של שולחנות הרמה ידניים, חצי חשמליים וחשמליים. מהמבחר תוכלו למצוא את הציוד המתאים במדויק לצרכי העבודה של חברתכם, מחסן, בית מלאכה או מפעל.

סוגים שונים של שולחנות הרמה
באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון עגלות שולחן הרמה שאנו מספקים במשקלים, מידות וצורות הפעלה שונות, כולל בין היתר:
  • דגם AS35D- שולחן הרמה ידני הפועל באמצעות דוושת רגל, עם כושר הרמה של שלוש מאות חמישים קילו לגובה מרבי של מטר וחצי ובמשקל של מאה עשרים וחמישה קילו.
  • דגם 50 TG- עגלת שולחן הרמה עם משקל הרמה של עד חמש מאות קילו ועם גובה מרבי של תשע מאות וחמישה עשר מ"מ, במשקל של מאה חמישים וארבעה קילו.
  • דגם ES50- עגלת הרמה חצי חשמלית במשקל של מאה ארבעים ושמונה קילו עם כושר הרמה של חמש מאות קילו, וגובה הרמה מרבי של תשעים וחמישה ס"מ.
  • דגם HB1068EN- עגלת שולחן הרמה חשמלית מספריים רחבה במשקל של מאה שישים וארבעה קילו, כושר הרמה של אלף קילו וגובה הרמה מרבי של עד שמונים ס"מ. במידה ומצבר העגלה התרוקן ניתן להפעילה באופן ידני.
  • דגם ESM50D- עגלת שולחן הרמה חשמלית הכוללת מספריים כפולים וידית ניהוג. העגלה שוקלת מאתיים חמישים קילו ומציגה כושר הרמה של חמש מאות קילו לגובה מרבי של מטר ושבעים ושניים ס"מ.


הזמנת עגלות שולחן הרמה
להזמנת עגלות שולחן הרמה, קבלת הצעת מחיר, עוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר של חברתנו או צרו קשר עם אלקטרה תעמל בטלפון 1-800-65-63-65 או במייל electra@taamal.co.il.
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag