מתקני הרמה

אלקטרה תעמל עוסקת בתכנון והתאמה של מערכות הרמה הידראוליות למתקנים שונים, וכמו כן, באספקת מתקני הרמה ושינוע כגון:

מרכיב הבטיחות הוא ערך עליון עבורנו, והנסיון שצברנו במשך השנים במרחב פעילות ההרמה והשינוע מאפשר לנו להציב את רף הבטיחות הגבוה ביותר. כל המוצרים שלנו עומדים בדרישות הבטיחות ובתקנים המחמירים ביותר הקיימים.

מתקני הרמה

תהליכי ייצור מודרניים מבוססים במידה בלתי מבוטלת על כוחותיהן של מערכות חשמליות, מערכות ייצור ומוצרים מכאניים שונים. היום כמעט ואי אפשר להגיע לרמת הייצור ולקצב הייצור לו מצפים הלקוחות בשוק החופשי, ללא שימוש במערכות מורכבות ומתקדמות אלו. אי לכך, גם בתהליך ההקמה של מפעל הייצור שאתם עתידים לנהל, יש צורך להשקיע לא מעט משאבים ומאמצים בהטמעה של מערכות טכנולוגיות מתקדמות לצד מתקני הרמה פשוטים יותר – איתם ניתן לעשות את עבודת השינוע והניוד של מוצרים בתוך המפעל. הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל מלווה מנהלים של פסי ייצור מקומיים, בתהליכי ההתאמה והרכישה של מתקני הרמה איכותיים ויציבים, לכל מטרה בתוך פס הייצור. 


מתקני הרמה – שימוש קבוע במוצר המגן על העסק שלכם

כמו כל מוצר אחר אותו אתם רוצים לרכוש לטובת המפעל החדש שלכם, גם ברכישה של מתקני הרמה, יש מגוון עצום של אפשרויות, עם מפרט טכני רחב במיוחד, ממנו ניתן לבחור את המוצר שלכם. כאשר אתם מגיעים לשלבים האחרונים בתהליך החיפושים, יש לכם כבר מושג לגבי הדרישות המקצועיות והטכנולוגיות, להן אתם מצפים ברכישה של מתקני הרמה. המנהלים העומדים בפני החלטה, מעוניינים להבטיח:

שמתקני הרמה יצליחו לשאת משקלים כבדים יחסית לאורך זמן ובקלות, מבלי לאבד את שיווי המשקל שלהם.
שהגודל של מתקן ההרמה יתאים למרחב בו אתם עובדים, כך שיהיה קל לתמרן עם המתקן במהלך יום העבודה.
שהעובדים לא יצטרכו להשקיע מאמצים גדולים מידיי כדי לשאת משקלים כבדים והפעלת מתקן הרמה. גם אם מדובר בעובד חדש ולא מנוסה, יהיה קל ופשוט.
שהעלות של כל מתקן הרמה תתאים ליכולות הכלכליות של החברה שלכם בעת הזו. כך תוכלו לבצע השקעה אשר תעזור לכם לפתח את העסק לעתיד ותביא תועלת איכותית וטובה הרבה יותר.

לא צריך להזיק לבריאות, כדי לבצע את העבודה 

מנהלים רבים בתחום התעשייה בישראל כבר השכילו להבין את החשיבות של מתקני הרמה איכותיים, לצרכי העבודה הקבועים של הצוותים בשטח. לכן, בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה בכמות המפעלים אשר כבר עובדים עם מתקני ההרמה המסייעים לצרכים שלהם. הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל מלווה מנהלי מפעלים ומנהלי פס ייצור בתהליך ההתאמה של כלל הציוד המכני הדרוש להפעלת כל מתחם תעסוקה תעשייתי בישראל. החברה עושה זאת על בסיס ניסיון רב שנים בתחום התעשיה, ויכולות טכניות ברמה גבוהה אשר נצברו לאורך השנים.

מתקני הרמה ושינוע

לעולם התעשייה יש מגבלת עומס המשקלים. כאשר נדרש עובד לשנע בתוך מחסן לוגיסטי מוצר כבד ויקר ערך, הוא עלול לגרום למוצר עצמו נזק כבד, וזאת מבלי להתייחס להשלכות הבריאותיות שיש לנשיאת המשקל על העובד עצמו. לכן, בשנים האחרונות נוצרו פתרונות מתקדמים בכל הקשור להצבת מתקני הרמה ושינוע בתוך מרכזים לוגיסטיים. כיום כמעט ואין צורך לשאת משקלים כבדים, ולצד זאת היקף העבודה בתחומי התעשייה הולך וגדל משנה לשנה. חברת אלקטרה תעמל, המספקת פתרונות אלקטרוניים למוצרי תעשייה ולחברות תעשייה, באה לפתור בעיות משקל בדרכים מגוונות, בעלות נוחה ובמקצועיות ומוניטין בעל שם.

שימושים נפוצים של מתקני הרמה ושינוע, בעולם הלוגיסטי

מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים פשוטים יחסית, שהשימוש בהם יכול להתאים למגוון רחב מאוד של עיסוקים. זאת בהתאם לסוג המתקן אותו אתם מבקשים לרכוש, למוצרים אותם אתם מייצרים ולהיקף השימוש של צוותי העבודה במתקן. במרבית המקרים מתקן הרמה ושינוע משמש את צוותי העובדים בכל תהליך היצור, כולל שרשרת האספקה והלוגיסטיקה. החל מהרגע שבו מגיעים לכניסה למפעל חומרי הגלם, ועד ליציאתם מהמפעל במשאיות הפצה מיוחדות – מתקני ההרמה והשינוע מבצעים עבור צוותי העובדים את העבודה הקשה ומאפשרים להפוך את תהליך היצור לאוטומטי וטכנולוגי הרבה יותר.

בין יתר השימושים ניתן למצוא מתקנים ייעודיים, אשר יכולים להעביר את הסחורות בצורה אוטומטית וחשמלית, מסיומו של פס הייצור, אל מרחב האחסנה הראשוני או אל המחסן הלוגיסטי. זאת, על ידי שימוש בסדרה של מעליות משא, מלגזות ובמות הרמה בגדלים שונים. לכל כלי שינוע יש תפקיד בתוך פס הייצור ויחד הכלים האלו יוצרים סינרגיית עבודה, אשר עובדת בקצב קבוע ושומרת על תפוקת המפעל שלכם בשיאה.

פתרון שמקל על צוותי העבודה השונים

ככל שאתם בוחרים לעשות שימוש במתקני הרמה ושינוע בתוך המפעל הלוגיסטי שלכם, כך קל הרבה יותר להוריד את עומס העבודה מצוות העובדים ולאפשר להם להתרכז בפעולות מקצועיות מורכבות יותר, כמו למשל ניהול המלאי. זו היא הסיבה אשר גורמת ליותר ויותר מנהלי מפעלים תעשייתיים, לפנות לעזרת חברת אלקטרה תעמל, המוכרת והידועה בשנות הניסיון הרבות שלה בתחום טכנולוגיות הלוגיסטיקה המתקדמות. בחברה מצליחים להתאים לכל מפעל את מוצרי הטכנולוגיה והשינוע המתקדמים ביותר אשר קיימים כיום בשוק, על ידי איזון בין עלות ותועלת למפעל שלכם.

ציוד הרמה ושינוע

המנוע הבסיסי לצריכה בעולם המודרני, כמו שאנו מכירים אותו היום, הוא עולם הלוגיסטיקה ושרשראות האספקה. אמנם, קל מאוד להתייחס ליכולות המקצועיות של התעשיינים, בשלבי הייצור, אבל אם אתם רוצים להגיע עם המותגים שלכם עד אל לקוחות הקצה, לא ניתן לעשות זאת ללא מערכת שינוע והפצה מתקדמת. לשם כך, הדרישה הבסיסית של מנהלים בתחום התעשייה היא רכישת ציוד הרמה ושינוע, שיכול לבצע את השלבים השונים בתוך שרשרת האספקה, ללא עיכובים או תקלות. הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל יסייע למנהלים בתחומי תעשייה שונים למצוא ציוד הרמה ושינוע שמתאים לצרכים המקצועיים של פס הייצור והמוצרים במפעל.

ציוד הרמה ושינוע – מתי ואיך לעשות שימוש בציוד?

כאמור, שרשרת האספקה והלוגיסטיקה היא המקום בו יש צורך מהותי בשירותים של ציוד הרמה ושינוע. שרשרת האספקה במובן הפשוט שלה, נתפסת אצל רבים כהפצה של המוצרים המוגמרים אל הלקוחות. אבל, כל איש תעשייה יודע כי לפני שמתחיל תהליך הייצור של מוצרים, ציוד הרמה ושינוע מאפשר את העברת חומרי הגלם אל המפעל, ישירות אל הכניסה לפס הייצור. זו היא נקודת הפתיחה של התהליך, וממנה יש צורך לעשות שימוש במגוון רחב של כלים, המוגדרים כציוד הרמה ושינוע. זאת, כדי להפיק בסופו של התהליך, מוצר מוגמר מושלם, שיסופק ללקוחות.

ציוד הרמה ושינוע יכול לסייע לתהליך הייצור, בהוספת חומרי גלים במהלך פס הייצור (במיוחד אם מדובר על עולם ייצור המזון או הקוסמטיקה), או בהעברה של שאריות ופסולת מתוך פס הייצור אל פחי האשפה במפעל, או תחילת פס הייצור למחזור. לא ניתן להקים מפעל תעשייתי, מבלי להשקיע משאבים רבים במציאת ציוד הרמה ושינוע לכל חלקי המפעל, במיוחד אם אתם רוצים לשמור על רמת ייצור גבוהה וקצב ייצור שהולך ועולה.

בחירה נכונה שמתאימה לכל עיסוק

כאמור, יש חשיבות לרכישת ציוד הרמה ושינוע איכותי בתחום התעשייה בישראל. אבל, אם אתם רוצים להיות לגמרי בטוחים שבחרתם נכון, האיזון בין התועלת לעלות הוא פרמטר חשוב עוד יותר. הצוות של חברת אלקטרה תעמל מבין את השיקולים העסקיים והכלכליים שמנהלים אתכם, ויכול לסייע לכל מנהל למצוא את האיזון בין השניים, לאור הניסיון הרב שברשות החברה ורמת המוצרים הבלתי מתפשרת. זאת כמובן, מבלי לפגוע באיכותו של פס הייצור ובבטיחות העובדים.

מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag