מעליות משא

למעבר לתמונות, לחצו כאן

אלקטרה תעמל מתכננת, מייצרת ומתקינה מעליות משא ומתקני הרמה ושינוע כבר למעלה מ-40 שנה ליותר מ 2,000 לקוחות. מעלית המשא מופעלת באמצעות בוכנה הדראולית, המבטיחה אמינות גבוהה לאורך שנים רבות, בעלויות אחזקה נמוכות. הניסיון  והידע הרב שניצברו במחלקות ההנדסה, ההתקנות והשרות של  תעמל מזרע מבטיחים שלקוחותינו יקבלו מעלית משא בטוחה,שתוכננה בהתאם לצרכיהם המיוחדים והותקנה בדייקנות, ביעילות ובמהירות. מעטפת השרות של אלקטרה תעמל כוללת: יעוץ, תכנון וליווי פרויקטים, טיפול בקבלת היתרי בנייה מהרשויות במידת הצורך, בניית הפיר או פיקוח על בנייתו, התקנה, מלאי חלקי חילוף, שירות ותיקונים.

אלקטרה תעמל מייצרת 3 סוגים של מעליות משא:
מתקן שינוע משטחים אוטומטי - בהפעלה הידראולית, מצוייד במסועי הטענה ופריקה, במידות ועומסים מותאמים לצרכי הלקוח.

מעלית משא עם תא נמוך - בהפעלה הדראולית, מורשה לשאת עד 2 טון משא, בשטח תא של עד 2.5 מ'ר, ולהפרש גבהים של עד 12 מטר. גובה התא, גימורי תא המעלית, משקופים ודלתות על פי אפיון לקוח.

מעלית משא עם תא גבוה ודלתות כפולות - בהפעלה הדראולית, מורשה לשאת עד 2 טון משא, בשטח תא של עד 2.5 מ'ר, ולהפרש גבהים של עד 12 מטר. גובה התא, גימורי תא המעלית, משקופים ודלתות על פי אפיון לקוח.

מעלית משא

בחללי העבודה והתפעול, בתוך מתחמי התעשייה הגדולים של ישראל, עולים צרכים טכניים שונים, בעיקר בקרבם של המנהלים והעובדים בדרגות הנמוכות יותר. בתור מנהלי העבודה, אתם רוצים להבטיח שאת התנאים האידיאליים לקיום שגרת עבודה רציפה, אתם תצליחו לשמר על הצד הטוב ביותר, כל העת. לפיכך, הצורך בחיפוש מתמיד אחר פתרונות לדרישות או לבעיות של צוותי העבודה. במקרים רבים, הפתרונות נמצאים ממש בקרבת מקום, בזכות שירותים טכנולוגיים מתקדמים, כמו מעלית משא אותה ניתן להתקין בשטח התעשייתי. חברת אלקטרה תעמל היא החברה המובילה בתחום השירותים הטכנולוגיים לתעשיות בישראל. החברה מספקת ליווי מקצועי לצוותי העבודה במרכזים השונים ויכולה לענות על כל דרישה מהשטח.

כיצד ניתן לנצל את שטח המפעל במלואו, בעזרת מעלית משא?


גם אם אתם עדיין לא בטוחים במאת האחוזים שהפתרון של המפעל שלכם הוא התקנה של מעלית משא, חשוב להבין את ההשפעה הכוללת של מעלית זו על שגרת העבודה שלכם. בעיקרון, השימוש במוצר כמו מעלית משא, לא מתאים לכל מפעל והוא מחייב בדיקות מקדימות וחישובים הנדסיים מורכבים, על מנת להתאים בטיחותית ופונקציונלית את המעלית, למבנה המפעל כולו. אם כך, המשימה הראשונה של צוותי חברת אלקטרה תעמל המתקינה מעליות משא, תהיה בחינה של מבנה המפעל או המרחב התעשייתי, בניסיון למצוא את המיקום המושלם למעלית.

ההחלטה בנוגע למיקום מעלית משא בשטח תעשייה, חייבת להתבסס על שני פרמטרים חשובים. האחד הוא גודל המעלית המבוקש והשימוש שלה. והשני הוא הנגישות למעלית, מבחינתם של העובדים והנמצאים בתוך השטח התפעולי. ככל שניתן למצוא את האיזון בין שתי הדרישות הללו, יהיה קל יותר להתקין את המעלית בבטחה ולהבטיח שהיא תשרת את צוותי העובדים, למשך שנים ארוכות בצורה מושלמת. התועלת שלכם, תהיה באפשרות לשמור על כמה שיותר מרווחי עבודה, גם לצד ההתקנה של מעלית משא ע"י אלקטרה תעמל, בחלל המצוי ברשותכם.

החלטות מקצועיות – בעלות השפעות כלכליות ועסקיות


לצד כל זאת, ההחלטה על התקנה של מעלית משא בבית העסק שלכם, היא החלטה כלכלית לכל דבר ועניין. כך שכדאי למקד את כל המאמצים, על מנת למצוא את מעלית המשא הטובה ביותר למפעל שלכם, בעלות הסבירה ביותר. הצוות המקצועי המיומן של חברת אלקטרה תעמל מלווה בשנים האחרונות אינספור מפעלי תעשייה, ומעניק להם את הפתרונות המתקדמים ביותר. אנו עושים הכל כדי להציג לכם מוצרים מעולים, שעומדים במלוא דרישותיכם המקצועיות והתקציביות.

מעליות משא קטנות

כחלק מהעבודה בתעשייה, קיימת כל העת תנועה של סחורות ומוצרים ממקום למקום, במפעלי הייצור עצמם ולצד פסי הייצור. ולכן, בכל מפעל ייצור תוכלו לראות מעטפת שלמה של מוצרים ושירותים, אשר עשויים להקל במידה לא מבוטלת על פעילותם המקצועית של אנשי המפעל, במהלך יום העבודה שלהם. לעיתים רבות הצורך בשינוע, כולל גם שימוש במכשור טכנולוגי כמו מעליות משא קטנות, שממוקמות בנקודות אסטרטגיות בתוך המפעל. על מנת להתאים את המעליות האלו לצרכים מנהלי מפעלים, יש צורך להשקיע מחשבה ותכנון. זו היא המשימה המקצועית החשובה ביותר של אנשי חברת אלקטרה תעמל, המנוסים במתן שירותים לעולם התעשייה בתחום הטכנולוגי.

איך לשפר את התפוקה במחסן, עם מעליות משא קטנות?

התקנת מעליות משא קטנות בתוך מפעל הייצור שלכם, יכולה להיות החלטה שטומנת בחובה יתרונות אסטרטגיים רבים ושונים. אבל, במרבית המפעלים, ההתקנה של מעליות משא קטנות עוזרת בעיקר כדי:

ליצור רצף עבודה – העברת סחורות או חומרי גלם ממקום אחד לאחר בתוך המפעל, במינימום השקעה של זמן ומאמצים, היא היתרון הגדול ביותר של יכולות ייצור תעשייתיות. 
לצמצם את הצורך בעבודה פיזית של העובדים – ככל שהצוות שלכם יעבוד פחות קשה, כך תהיה פחות שחיקה והצוות יצליח לעבוד בצורה מקצועית יותר למשך פרק זמן ארוך יותר. 
לשמור על הסחורה בשלמותה – העברה ידנית של סחורות ממקום למקום, טומנת בחובה סיכון לשלמות הסחורה. אי אפשר לצפות את מה שעתיד לקרות בהעברה ידנית של סחורה. ולכן, רצוי לעשות שימוש קבוע במעליות משא קטנות, כדי לצמצם את הסיכון האפשרי. 

השירות הנכון למוצר שלכם – ישמור עליו לאורך שנים

אם כך, ברור כי ההחלטה לבצע התקנה של מעליות משא קטנות, היא החלטה נכונה למפעל שלכם. אבל, על מנת שתשקיעו במוצר ללא חששות, יש להבטיח שתעמוד לרשותכם כל העזרה המקצועית הקיימת כיום בשוק, לכל צרה שלא תהיה. זו היא הסיבה שגורמת ללקוחות רבים, לפנות לעזרה המקצועית של אנשי חברת אלקטה תעמל – המומחים במתן שירותי תמיכה טכנית למוצרים מכאניים בעולם התעשייה. בחברה עושים את כל המאמצים כדי להעניק לכם סביבת עבודה אידיאלית לצרכים שלכם, ולשמור על המוצרים ברמת תפקוד מושלמת, כל הזמן.

מעלית משא חיצונית

רגע לפני שאתם מקימים את המפעל החדש והחדיש של החברה שלכם, כדאי לדאוג לבטיחות ובטחון בעזרת רכישת כל הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר בשוק, שיעמדו לרשות עובדי החברה. במיוחד אם מדובר  בפס ייצור מורכב של מוצרים רגישים איתם יש לנהוג בצורה זהירה. השימוש בכלים מקצועיים דוגמת מעלית משא חיצונית למפעל, הוא פתרון נוח ונגיש שיאפשר לכם שגרת עבודה יעילה ואפקטיבית בתוך תחומי המפעל לאורך כל שרשרת הייצור. התאמה של מעלית משא חיצונית היא משימה לאנשי מקצוע מיומנים, כמו אנשי הצוות של חברת אלקטרה תעמל, אשר יכולים ללוות אתכם בכל תהליך התכנון וההקמה של הפרויקט.

מדוע כדאי להתקין מעלית משא חיצונית למפעל?

התקנת מעלית משא חיצונית במפעלים או במרכזים לוגיסטיים, היא החלטה בעלת יתרונות רבים. בעלי מפעלים אשר בחרו בצדק, לבצע התקנת מעליות משא חיצוניות מציינים כי:

מדובר על מוצר שמקל עד מאוד את ההתניידות בתוך המפעל ומאפשר לצוותים להגיע לכל מקום בשטח התפעולי, במהירות רבה. כך הצוותים לא מבזבזים את זמן העבודה שלהם במעברים ארוכים ואתם יכולים לשמר קצב עבודה גבוה מאוד של הצוות, במהלך יום העבודה.
קל יותר להעביר סחורות יקרות ערך, כבדות ומורכבות בין הקומות השונות במפעל, כשיש למעליות מספיק מרחב לשאת את המוצרים שלכם.
 אתם יכולים להתקין את המעליות במיקומים אסטרטגיים במיוחד בתוך המפעל, עוד לפני תחילת העבודה של פס הייצור. למשל, אם ברור לכם היכן יגמר פס הייצור, שווה להתקין בסמוך לו מעלית, בעזרתה יעברו הסחורות אל אזור האחסון הראשי של המפעל, במינימום מאמצים של העובדים.

אל תחפשו את המעלית שלכם, בלי שיחה עם חברה מקצועית ומנוסה

המשמעות של מעלית משא חיצונית במפעל שלכם היא החלטה שיכולה לאפשר לכם יותר שטח עבודה, לאחסן בו ואפילו לייצר בו מוצרים חדשים. ולכן מדובר על החלטה אסטרטגית אותה אתם חייבים לתכנן בקפידה. גם אם אין לכם את כל הכלים המקצועיים והכישורים הטכנולוגיים, עדיין ניתן להגיע למצב בו יש לכם מעלית משא חיצונית איכותית ויציבה במפעל שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת אלקטרה תעמל, שתעמוד לרשותכם מרגע התכנון ועד לקבל כל האישורים הנדרשים למעלית.

 
מבין לקוחותינו
incab bolzoni bauer icem samag